Michael Schumacher je bil s tretjim časom na drugem prostem treningu kar zadovoljen. Foto: Reuters
Jenson Button
Aktualni svetovni prvak Jenson Button je v petek dosegel četrti čas treninga na dirkališču v Sakhirju. Foto: Reuters

Na prvem treningu je blestel še en Nemec, in sicer Adrian Sutil, ki je s svojim dirkalnikom Force India za skoraj dve desetinki ugnal drugouvrščenega Fernanda Alonsa (Ferrari), tretji pa je bil Robert Kubica (Renault).

Rezultatov na treningih ne gre jemati preresno, saj večina dirkačev preizkuša različne taktike, a so bile vse oči vseeno uprte v povratnika Schumacherja, ki se je od karavane formule ena poslovil pred tremi sezonami. Ta je zjutraj za vodilnim Sutilom zaostal za nekaj več kot sekundo (1:57.662), na drugem treningu pa je bil veliko hitrejši in za prvouvrščenim Rosbergom zaostal slabe pol sekunde (1:55.903).

Drugi najboljši čas na treningu je dosegel Lewis Hamilton, četrto mesto pa je osvojil svetovni prvak iz lanske sezone Jenson Button.