Jure Zdovc in Miha Zupan sta se v Rusiji dobro znašla. Zupan je tokrat v 11 minutah prispeval dve točki. Foto: Vladimir Nikolič
Zoran Dragić
Zoran Dragić ni mogel preprečiti poraza svojega moštva. Foto: MMC RTV SLO/Jan Pirnat

Srečanje 4. kroga Evropskega pokala v skupini K je bilo odločeno že v prvi četrtini, ko so se varovanci Jureta Zdovca odlepili na + 14 (29:15). Domači so nato dvoštevilčno prednost zanesljivo obdržali skozi vso tekmo. Najvišja je bila tik pred koncem polčasa, +18 (46:28).

Prvi strelec srečanja je bil Vladimir Dragičević, ki je dosegel 19 točk. Pri gostih je Zoran Dragić (12) edini presegel mejo desetih točk. Krkaši so tako doživeli četrti poraz v tem tekmovanju, skupaj pa že desetega zapored.

Ker je Budućnost v drugi tekmi s 83:73 premagala Banvit, ima Krka še teoretične možnosti za četrtfinale.