Najboljši strelec tekme Nando De Colo (18) je trojke metal 4/4. Foto: EPA

Moskovčani, ki so serijo dobili s 3:1, so ob polčasu vodili s 37:32, nato pa v zadnjih treh minutah tretje četrtine pri 45:41 naredili delni izid 13:0 (58:41). Domačini v zadnji četrtini ob razpoloženih gostih niso imeli več dinamita za preobrat.

Dvojni dvojček Kirilenka
Prvi strelec tekme je bil z 18 točkami Francoz Nando De Colo. Odlično je odigral tudi Andrej Kirilenko, ki je 13 točkam dodal še deset skokov. Pri domačih je Nikos Pappas dosegel 11 točk.

CSKA se je tako na zaključnem turnirju, ki ga bo med 15. in 17. majem, gostil Madrid, pridružil Fenerbahčeju, ki je s 3:0 izločil Maccabi. V preostalih dveh dvobojih sta v prednosti Olympiacos in Real Madrid.