Isaiah Cousins je dosegel 14 točk ob polovično uspešnem metu tako za dve (4/8) kot za tri (1/2) točke. Foto: KK Krka/Drago Perko

Prvi polčas je Krka odigrala zgledno. Pri metu za tri točke je bila precej natančna (7/16), skok je dobila 21:15, izgubila le štiri žoge. Isaiah Cousins in Marko Radovanović sta dosegla po 10 točk (na koncu sta bila oba s po 14 točkami najučinkovitejša pri Krki), na drugi strani je težave povzročal le Dragan Milosavljević, ki je zbral kar 20 točk.

V drugem polčasu ni bilo več takšne svežine. Gostje so z 11 zaporednimi točkami v 29. minuti povedli s 55:61. Na začetku zadnje četrtine (61:68) je bila Krka še v igri za zmago, toda iz minute v minuto je Igokea višala prednost. Krka je v drugem polčasu zgrešila vseh šest trojk.

"Za razliko od tekme proti Splitu smo dobro začeli in spodbudno odigrali prvi polčas. V drugem polčasu je sledil padec koncentracije, na agresivno igro nasprotnikov nismo imeli odgovora. Igokea ni brez razloga druga na lestvici," je povedal kapetan Jan Špan.

Najboljši strelec Igokee je bil Milosavljević s 25 točkami. Edin Atić jih je ob metu za tri 4/5 dodal 16.