Krka je dobila tretjo in četrto četrtino, a to je bilo premalo, potem ko je slabo začela tekmo in prve točke dosegla šele v peti minuti. Foto: Split/Ivica Cavka

V prvi četrtini (29:19) je Split zadel štiri od petih trojk in vseh devet prostih metov. Izkazal se je predvsem ameriški center Derek Funderburk, ki je v prvi četrtini dosegel 16 točk. Krka je bila spet premalo agresivna v obrambi.

V nadaljevanju je bila igra veliko bolj izenačena, Krka pa je dobila tretjo in četrto četrtino. Ob koncu tretje četrtine je Cousins zadel trojko za 68:59, z vsako minuto pa je bila Krka bližje tekmecu. Po trojki Jana Špana (s 15 točkami je bil prvi strelec Krke) je bilo dve minuti pred koncem 73:75, toda za preobrat ni bilo moči in sreče.

Krka tako ostaja pri le dveh zmagah (in s tem pri dnu lestvice) v tej sezoni Lige ABA. Cedevita Olimpija bo v nedeljo ob 17. uri gostila Zadar.