Gostje so tekmo odprli z nizom 6:0, a so se domači hitro prebudili in povedli z 8:6. Do konca prve četrtine sta bili moštvi izenačeni, ob koncu je manjšo prednost imela Krka (25:21). A že takoj v uvodu druge so gostje povedli s 26:25, preden je Krka znova prevzela pobudo. Po trojki Nika Bačvića je bilo +9 (37:28), kmalu zatem +14 (42:28).

Vseeno se je ta prednost stopila, saj so se gostje pol minute pred glavnim odmorom približali na dve točki zaostanka (47:45). Toda takoj po odmoru je Krka hitro prišla do prednosti 12 točk (57:45). Po trojki Marka Radovanovića je prednost znašala 15 točk (64:49), kar je že bila dovolj velika prednost, da je Krka ni izpustila več iz rok.

Pred začetkom sklepne četrtine so Novomeščani vodili za 17, v zadnji pa niso popuščali. Prednost je še naprej naraščala, najvišja je bila +37 minuto in pol pred koncem pri vodstvu 101:64. To je bil tudi končni izid dvoboja.

Pri Krki je 20 točk vpisal Leon Stergar, še po 16 sta jih dodala Miha Cerkvenik in Niko Bačvić (14 podaj). Za goste je 22 točk dosegel Kendall Tyrek Robinson.