Fernando Torres je lani za 36 milijonov evrov prestopil iz Atletica Madrid v Liverpool. Foto: EPA

Na spletu se je namreč pojavil posnetek z nekega turnirja dečkov leta 1996, kjer je "El Nino" blestel v dresu Atletica Madrid na tekmi proti Milanu. Ekipi sta igrali s po 7 nogometaši na manjšem igrišču dvakrat po 20 minut, Španci pa so slavili s 4:0 (polčas 3:0). Pri vseh zadetkih je sodeloval mladi plavolasec s številko 9 na hrbtu - Fernando Torres Sanz.

Najprej je dvakrat streljal proti vratom, odbito žogo pa je obakrat v mrežo pospravil njegov soigralec Lenero. Nato je še sam dvakrat zadel, prvič z diagonalnim strelom, drugič pa je po dolgi globinski podaji obšel vratarja in postavil končni izid.