Drugi gol Matea Kovačića. Foto: Reuters

Oba gola sta padla v prvem polčasu. V 20. minuti je skupinsko akcijo kronal s prvim golom – z lepo podajo ga je zaposlil Mario Pašalić, Kovačić pa je natančno meril v desni spodnji kot. V izteku polčasa je bil Kovačić na pravem mestu, prišel je do odbitka, znotraj kazenskega prostora je streljal nizko po sredini gola.

Hrvaška in Wales imata zdaj po štiri točke, Turčija je pri treh, Armenija in Latvija pa sta brez točk.

Škotska - Španija 2:0. Foto: Reuters

V skupini A je Škotska premagala Španijo z 2:0. Oba gola je dosegel Scott McTominay. Škoti imajo zdaj na vrhu šest točk, Španci so ostali pri treh.

V skupini A Norveška tudi po dveh tekmah ostaja brez zmage. Po porazu proti Špancem v prvem krogu so Skandinavci tokrat v Gruziji igrali 1:1. Za Norvežane ni igral prvi zvezdnik Erling Haaland.

V skupini I pa je Švica zanesljivo odpravila Izrael s 3:0. Švica je na vrhu lestvice s šestimi točkami in razliko v zadetkih 8:0, sledi Romunija prav tako s šestimi točkami.