Jan Dornik (levo) je blestel s 25 točkami in 9 skoki, medtem ko je kapetan Tadej Ferme dosegel 13 točk in zbral 8 podaj. Foto: www.alesfevzer.com

Dornikov met iz igre je bil 10/13, izstopal je tudi z 9 skoki in statističnim indeksom 33. Pri gostih je bil prvi strelec Ivan Marinković (19 točk), ki pa je devet sekund pred koncem zgrešil oba prosta meta. Rogaška je nato iz protinapada – uspešen je bil Luka Božak – odločila tekmo.

Zadnja četrtina se je začela z izidom 65:55, gostje pa so z devetimi zaporednimi točkami poskrbeli za napete zadnje minute.

V prvem polčasu so gostitelji največ vodili za devet točk (27:18). Urban Durnik je tik pred odmorom zadel pod košem za izid polčasa 41:37. Jan Dornik je že v prvih 20 minutah dosegel 13 točk, Marinković pa 12.