Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

MMC teden: intervjuji, poglobljeni prispevki, mnenja ...

Slovenske uvrstitve v Riu

ZLATO
Tina Trstenjak, judo - do 63 kg 

SREBRO
Peter Kauzer, kajak - slalom 
Vasilij Žbogar, jadranje - finn

BRON
Anamari Klementina Velenšek, judo - do 78 kg 

4. mesto:
Špela Ponomarenko Janić, kajak-kanu - 200 m

5. mesto:
Adrian Gomboc, judo - do 66 kg 

6. mesto:
Moška rokometna reprezentanca - izpad v četrtfinalu
Benjamin Savšek, kanu - C1 slalom 
Tina Mrak in Veronika Macarol - jadranje, 470

7. mesto:
Luka Božič in Sašo Taljat, kanu - C2 slalom

9. mesto:
Urša Kragelj, kajak - K1 slalom 

9. - 16. mesto - izpad v osmini finala:
Bojan Tokić - namizni tenis - posamezno

10. mesto:

Primož Roglič, kolesarstvo - kronometer 
Špela Ponomarenko Janić, kajak - 500 m

11. mesto:
Tina Šutej, atletika - skok ob palici

13. mesto:
Tjaša Oder, plavanje - 800 m prosto

Tanja Žakelj, gorsko kolesarstv - kros

15. mesto:

Anja Klinar, plavanje - 200 m delfin
Janja Šegel, Anja Klinar, Tjaša Pintar, Tjaša Oder, plavanje - 4 x 200 m prosto

16. mesto:
Špela Perše, daljinsko plavanje - 10 km (Ž)

17. mesto
Živa Dvoršak, strelstvo10 m zračna puška (Ž) 
Luka Janežič, atletika - 400 metrov

18. mesto:
Anja Klinar, plavanje - 400 m prosto 
Martina Ratej, atletika - kopje

19. mesto:
Teja Belak, gimnastika, preskok 

21. mesto:
Damir Dugonjić, plavanje - 100 m prsno
Žan Rudolf, atletika - 800 metrov 
Maruša Černjul, atletika, skok v višino 

22. mesto:
Boštjan Maček, strelstvo - trap
Robert Žbogar, plavanje - 200 m delfin
Robert Renner, atletika - palica

26. mesto:
Primož Roglič, kolesarstvo - cestna dirka 

30. mesto:
Živa Dvoršak, strelstvo - 50 MK-puška, trojni položaj (Ž) 

31. mesto:
Mateja Šimictriatlon

32. mesto:
Polona Batagelj, kolesarstvo - cestna dirka (Ž)

34. mesto:
Tjaša Vozel, plavanje - 100 m prsno

36. mesto:
Anže Tavčar, plavanje - 100 m prosto
Martin Bau, plavanje - 1.500 m prosto

39. mesto:
Anže Tavčar, plavanje - 200 m prosto

48. mesto:
Maja Mihalinec - atletika - 200 m

52. mesto:

Jan Polanc, kolesarstvo - cestna dirka

57. mesto:
Simon Špilak, kolesarstvo - cestna dirka 

62. mesto:
Sabina Veit, atletika - 200 m

117. mesto:
Anton Kosmač, maraton

Izpad v 1. krogu:
Rok Drakšič - judo - do 73 kg  
Mihael Žgank, judo - do 90 kg
Polona Hercog - tenis - posamezno 

Odstop:
Matej Mohorič, kolesarstvo - cestna dirka 
Daneja Grandovec, atletika - maraton

Za obuditev spomina na izpred štirih let vabljeni k pregledu: Slovenske uvrstitve v Londonu

Slovenski olimpijci v Riu de Janeiru 2016

Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov