MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

SP v nordijskem smučanju – Oberstdorf 2021

Več

Več novic

P. Prevc v kvalifikacijah šesti, Lanišek po težavah s hrbtom 17.

Kvalifikacije pred tekmo svetovnega prvenstva na veliki skakalnici je v Oberstdorfu dobil Avstrijec Stefan Kraft. Najboljši Slovenec je bil Peter Prevc, ki je zasedel šesto mesto.

46

Švedinje v štafeti predale krono Norvežankam

Norveške tekačice so na svetovnem prvenstvu v Oberstdorfu osvojile zlato medaljo v štafeti. Tekmo nordijskih kombinatorcev na veliki skakalnici in teku na deset kilometrov je dobil Avstrijec Johannes Lamparter.

21

Nepozabni in rekordni slovenski uspehi

Svetovno prvenstvo v nordijskem smučanju v Oberstdorfu je nekaj posebnega za slovenski šport, saj so tekmovalci že v samo nekaj dneh poskrbeli, da je to po številu medalj najuspešnejše prvenstvo v zgodovini zimskih športov.

17

Bronasta junakinja: "Noge so se mi močno tresle na vrhu"

Po srebru na ekipni tekmi skakalk je Nika Križnar na zgodovinski tekmi na veliki skakalnici osvojila še tako želeno posamično medaljo na SP-ju v Oberstdorfu 2021. A 20-letnica ima že nov velik izziv - ubraniti rumeno majico vodilne v svetovnem pokalu.