EURO 2016, spored po dnevih

Petek, 10. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 A Francija 2 1 Romunija Saint-Denis TV SLO 2

Sobota, 11. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 A Albanija 0 1 Švica Lens TV SLO 2
18:00 B Wales 2 1 Slovaška Bordeaux TV SLO 2
21:00 B Anglija 1 1 Rusija Marseille TV SLO 2

Nedelja, 12. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 D Turčija 0 1 Hrvaška Pariz TV SLO 2
18:00 C Poljska 1 0 Severna Irska Nica TV SLO 2
21:00 C Nemčija 2 0 Ukrajina Lille TV SLO 2

Ponedeljek, 13. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 D Španija 1 0 Češka Toulouse TV SLO 2
18:00 E Irska 1 1 Švedska Saint-Denis TV SLO 2
21:00 E Belgija 0 2 Italija Lyon TV SLO 2

Torek, 14. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 F Avstrija 0 2 Madžarska Bordeaux TV SLO 2
21:00 F Portugalska 1 1 Islandija Saint-Etienne TV SLO 2

Sreda, 15. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 B Rusija 1 2 Slovaška Lille TV SLO 2
18:00 A Romunija 1 1 Švica Pariz TV SLO 2
21:00 A Francija 2 0 Albanija Marseille TV SLO 2

Četrtek, 16. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 B Anglija 2 1 Wales Lens TV SLO 2
18:00 C Ukrajina 0 2 Severna Irska Lyon TV SLO 2
21:00 C Nemčija 0 0 Poljska Saint-Denis TV SLO 2

Petek, 17. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 E Italija 1 0 Švedska Toulouse TV SLO 2
18:00 D Češka 2 2 Hrvaška Saint-Etienne TV SLO 2
21:00 D Španija 3 0 Turčija Nica TV SLO 2

Sobota, 18. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 E Belgija 3 0 Irska Bordeaux TV SLO 2
18:00 F Islandija 1 1 Madžarska Marseille TV SLO 2
21:00 F Portugalska 0 0 Avstrija Pariz TV SLO 2

Nedelja, 19. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 A Romunija 0 1 Albanija Lyon MMC TV
21:00 A Švica 0 0 Francija Lille TV SLO 2

Ponedeljek, 20. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 B Slovaška 0 0 Anglija Saint-Etienne TV SLO 2
21:00 B Rusija 0 3 Wales Toulouse MMC TV

Torek, 21. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 C Severna Irska 0 1 Nemčija Paris TV SLO 2
18:00 C Ukrajina 0 1 Poljska Marseille MMC TV
21:00 D Češka 0 2 Turčija Lens MMC TV
21:00 D Hrvaška 2 1 Španija Bordeaux TV SLO 2

Sreda, 22. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 F Islandija 2 1 Avstrija Saint-Denis MMC TV
18:00 F Madžarska 3 3 Portugalska Lyon TV SLO 2
21:00 E Švedska 0 1 Belgija Nica TV SLO 2
21:00 E Italija 0 1 Irska Lille MMC TV

Sobota, 25. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 1 Švica 5 6 Poljska Saint-Etienne TV SLO 2
18:00 3 Wales 1 0 Severna Irska Paris TV SLO 2
21:00 2 Hrvaška 0 1 Portugalska Lens TV SLO 2

Nedelja, 26. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 7 Francija 2 1 Irska Lyon TV SLO 2
18:00 5 Nemčija 3 0 Slovaška Lille TV SLO 2
21:00 4 Madžarska 0 4 Belgija Toulouse TV SLO 2

Ponedeljek, 27. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 6 Italija 2 0 Španija Saint-Denis TV SLO 2
21:00 8 Anglija 1 2 Islandija Nica TV SLO 2

Četrtek, 30. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 1 Poljska 4 6 Portugalska Marseille TV SLO 2

Petek, 1. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 2 Wales 3 1 Belgija Lille TV SLO 2

Sobota, 2. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 3 Nemčija 7 6 Italija Bordeaux TV SLO 2

Nedelja, 3. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 4 Francija 5 2 Islandija Saint-Denis TV SLO 2

Sreda, 6. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 1 Portugalska 2 0 Wales Lyon TV SLO 2

Četrtek, 7. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 2 Nemčija 0 2 Francija Marseille TV SLO 2

Nedelja, 10. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
21:00 1 Portugalska 1 0 Francija Saint-Denis TV SLO 2
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!