Jaka Blažič je za Crveno zvezdo tokrat dosegel dve točki. Foto: Crvena zvezda Telekom

Zvezda je imela v tretji četrtini že 16 točk prednosti (68:52), a se je Partizan v zadnjem delu tekme približal le na točko zaostanka (75:74), preden so se rdeče-beli z odličnim skokom in delnim izidom 12:0 znova oddaljili in dvoboj kolikor toliko mirno pripeljali do konca.

Najboljši strelec tekme je bil Nikola Kalinić s 25 točkami. Četrto srečanje bo v nedeljo ob 21.00.

Cedevita je bila s 85:57 boljša od Budućnosti in znižala izid v zmagah na 1:2.
Polfinale, tretji tekmi:
CEDEVITA
- BUDUĆNOST 1:2
85:57 (15:29, 26:12, 17:4, 27:12)
Gordić in Tomas po 14, Barać 12; Dašić 9, Šehović in Reynolds po 8.

PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 1:2
85:95 (20:26, 24:25, 18:22, 23:22)
Milosavljević 23, Mačvan 17 ... Murić 8 v 24 minutah; Kalinić 25, Jenkins 22, Mitrović in Marjanović po 11 ... Blažič 2 v 8 minutah.

V odebeljenem tisku je izid v zmagah. Igrajo na tri zmage po sistemu 2-2-1. Termina tekem sta še 19. in 22. april.