Odločilen zadetek na srečanju Rennes - Monaco je dosegel Javier Saviola.
Santiago Hernan Solari

Za sanjski večer Bavarcev ima največ zaslug Perujec Claudio Pizarro, ki je pred 25.000 gledalci dosegel kar štiri zadetke.

Vsi niso bili plod le njegove izvrstne igre, saj je dvakrat nespretno posredoval vratar gostiteljev Julian Reinard. Varovanci Felixa Magatha tako ohranjajo dobro pripravljenost pred povratno tekmo osmine finala Lige prvakov, ko bodo gostovali na Highburyju pri Arsenalu.

Lille se je osmešil
Moštvo slovenskega reprezentanta Milenka Ačimoviča - Lille - je v osmini finala francoskega pokala izgubilo pred domačimi gledalci z Grenoblom s 3:1. Drugoligaš je presenečenje letošnjega francoskega DP-ja ugnal po podaljšku.

Precej težav sta imela pri napredovanju tudi Monaco in Auxerre. Nogometaši iz kneževine so z zadetkom Javierja Saviole po podaljšku uspeli ugnati Rennes. Auxerre pa je v napadalni nogometni predstavi premagal PSG s 3:2, čeprav je zaostajal že z 0:2.

Tottenham ugnal nekdanje evropske prvake
V zadnji tekmi četrtfinala v angleškem FA-pokalu je Tottenham v gosteh pri Nottinghamu zmagal kar s 3:0. Vsi zadetki so bili doseženi v drugem polčasu.

Španija: Real se je približal Barceloni
V 26. krogu španskega nogometnega prvenstva je Real na Santiagu Bernabeu premagal Betis s 3:1 in zmanjšal zaostanek za vodilno Barcelono na šest točk. Katalonci so na mestnem derbiju z Espanolom iztržili le remi (0:0). Najzanimivejše srečanje kroga je bilo odigrano v Sevilli, kjer so imeli gostitelji na tekmi z Valencio (2:2) priložnost za zmago, a je Julio Baptista v 84. minuti zgrešil strel z bele točke.

Vsi izidi in lestvica španskega nogometnega prvenstva tukaj.