Seveda ni šlo brez boksarskih rokavic. Foto: Športna šola Juhuhu

V sodelovanju z eno izmed slovenskih bank, Zvezo prijateljev Mladine in Športno šolo Juhuju je vesela druščina otrok za nekaj dni odpotovala v Moravce v Slovenskih goricah, kjer jih je pričakal najboljši slovenski športnik preteklega leta in nosilec naziva Slovenec leta 2010.

Dejan je svojo "posadko" med druženjem naučil taktike boja za ozemlje, skupaj so postavljali šotore in se borili z brzicami v kopališkem kompleksu bližnjih term.

Največkrat vtipkano ime
Zavec, ki je že 18 mesecev svetovni prvak v velterski kategoriji po verziji IBF, je tudi najbolj iskani slovenski športnik prve polovice letošnjega leta. Štajerec je po podatkih iskalnika Najdi.si zasedel drugo mesto med slovenskimi moškimi - na prvo se je uvrstil pevec Jan Plestenjak.

Med športnicami je prvo mesto zasedla Tina Maze, med vsemi Slovenkami Maja Keuc (ki je osvojila tudi prvo mesto med slovenskimi glasbeniki), med slovenskimi politiki Katarina Kresal, med tujimi znanimi osebnostmi pa Severina.