Goncalo Ramos je v 95. minuti z glavo zagotovil PSG-ju točko proti Le Havru. Foto: EPA

V Lyonu je domača ekipa dobila prvi polčas, potem ko sta Alexandre Lacazette in Said Benrahma poskrbela za preobrat po golu Wissama Ben Yedderja v prvi minuti. Odlični napadalec Ben Yedder je v 60. minuti poskrbel za novo izenačenje, toda Malick Fofana je v 84. minuti odločil srečanje.

PSG ima tri kroge pred koncem 70 točk oziroma 12 več od drugouvrščenega Monaca.

Elsnerjev Le Havre do točke na Parku princev, čeprav je kazalo na vse tri
V soboto zvečer je Le Havre, ki ga vodi slovenski strokovnjak Luka Elsner, z odlično predstavo odnesel točko s Parka princev (3:3).

Gostje so povedli v 19. minuti z golom Christopherja Operija. Gostitelji, ki so imeli žogo precej več v posesti, so izid izenačili v 29. minuti, ko se je med strelce vpisal Bradley Barcola.
Podajalec pri tem zadetku je bil mladi 18-letni vezist Warren Zaire-Emery, ki je s klubom podaljšal pogodbo do leta 2029, zdajšnja bi se igralcu, ki je po Transfermarktu vreden 60 milijonov evrov, iztekla leta 2025.

Andre Ayew je v 39. minuti Le Havre popeljal do novega vodstva, Abdoulaye Toure pa je v 61. minuti z bele točke povišal prednost gostov na 1:3. Achraf Hakimi je v 78. minuti zmanjšal zaostanek na 2:3, že v sodniškem dodatku pa je v 95. minuti Goncalo Ramos zadel za končnih 3:3.