Odbojka - Arhiv

Italijanke ubranile naslov

Ne spreglejte Italijanke ubranile naslov

4.10.2009

Odbojkarice Italije so v Lodžu postale evropske prvakinje, potem ko so v finalu prvenstva stare celine premagale Nizozemke s 3:0 (16, 19, 20).

ZDA po 20 letih spet na odbojkarskem tronu

Odbojka ZDA po 20 letih spet na odbojkarskem tronu

24.8.2008

Ameriški odbojkarji so odlično sezono kronali z olimpijskim naslovom, potem ko so v finalu s 3:1 premagali branilce naslova Brazilce.

Bodo Brazilci vrnili Američanom za poraz v Riu?

Odbojka Bodo Brazilci vrnili Američanom za poraz v Riu?

22.8.2008

Po dveurni drami so se v odbojkarski finale kot prvi uvrstili Američani, potem ko so Ruse premagali s 3:2. Tam bodo igrali še Brazilci.

Italijani srečnejši v triurnem maratonu

Odbojka Italijani srečnejši v triurnem maratonu

20.8.2008

Italija je v pravi odbojkarski drami ugnala Poljsko s 3:2 in se uvrstila v polfinale, kjer sta tudi Rusija in Brazilija.

Srbski odbojkarji na robu prepada

Odbojka Srbski odbojkarji na robu prepada

14.8.2008

Poljska je Srbiji prizadela že tretji poraz, zaradi česar olimpijski prvakom iz Sydneyja grozi izpad. Branilcem naslova iz Aten pa so mero vzeli Rusi.

Slovanski derbi pripadel Rusiji

Odbojka Slovanski derbi pripadel Rusiji

10.8.2008

Moški olimpijski turnir v odbojki se je začel s slovanskim derbijem, v katerem je Rusija s 3:1 odpravila Srbijo.

Odbojka tokrat brez (zamejskih) Slovencev

Odbojka Odbojka tokrat brez (zamejskih) Slovencev

3.8.2008

Brazilski odbojkarji naj bi imeli v Pekingu veliko možnosti za obrambo naslova, a je sklepni turnir svetovne lige pokazal, da jim ne bo lahko.