Železarji, ki so sezono v Alpski ligi pred tednom dni odprli s prepričljivo zmago proti Cortini (4:0), so tokrat doživeli prepričljiv poraz. Uvodna dobra tretjina je bila premalo za končni uspeh.

Latvijski napadalec Rudolfs Polcs je gorenjsko zasedbo v 13. minuti po podaji Erica Panceta povedel v vodstvo. Ključna za uspeh Italijanov je bila druga tretjina, ko so v razmiku desetih minut dosegli tri gole. Razmerje v strelih na gol v tem delu igre je bilo 19:4 v korist gostiteljev.

Zadnja tretjina je bila bolj izenačena v strelih – s 13:9 je bila boljša italijanska zasedba, a je bil po dveh golih gostiteljev zadetek Panceta zgolj lepotni popravek izida.