Stanje na cestah

Avtorji Robert Kaurin

Hokej Presenečenje v podobi "Bigg Buffa"

06.05.2010

Hokejisti Chicaga so s hat trickom Dustina Byfugliena premagali Vancouver s 5:2 in si povrnili prednost domačega ledu. Boston je po zmagi v Philadelphii (4:1) od konferenčnega finala oddaljen le še ko ...

Citat za prebrat Novinar El Munda

18.03.2010

Od odhoda Michaela Jordana ni bilo takega športnika. Messi je za Barcelono tisto, kar je bil Air za Chicago Bullse.

Tenis Federer zadovoljen kljub izgubljenemu nizu

15.03.2010

Roger Federer je bil v svojem prvem dvoboju po osvojitvi avstralskega grand slama kot malce "zarjavel", kljub temu pa se je v Indian Wellsu uvrstil med 32 najboljših.

Citat za prebrat Matjaž Turel

18.02.2010

Moja specializacija je prav pulmologija in videl sem že, da so ljudje s predrtimi pljuči hodili naokrog, vendar da bi s takšno poškodbo tekmovali, česa takšnega pa še ne.

Hokej Kralji so se vrnili v čase Gretzkyja

03.02.2010

Hokejisti Los Angelesa so z zadetkoma Anžeta Kopitarja z igralcem manj in Ryana Smitha sredi zadnje tretjine z 2:1 ugnali NY Rangerse in slavili sedmič zapored.

Zimski športi Flandru uspela generalka za Vancouver

25.01.2010

Rok Flander je na tekmi svetovnega pokala deskarjev v paralelnem veleslalomu v kanadskem Stonehamu osvojil peto mesto.