Vaterpolo - Arhiv

Črnogorci in Srbi brez zmagovalca

OI 2012 Črnogorci in Srbi brez zmagovalca

2.8.2012

V derbiju tretjega kroga vaterpolskega turnirja sta se udarili "sosedi" Črna gora in Srbija. Obračun se je končal z remijem (11:11).

Madžari ostajajo vladarji vaterpola

Vaterpolo Madžari ostajajo vladarji vaterpola

24.8.2008

Vaterpolisti Madžarske so še tretjič zapored postali olimpijski prvaki. Za zlato so premagali presenetljive finaliste ZDA s 14:10.

Vaterpolski finale Madžarska - ZDA

Vaterpolo Vaterpolski finale Madžarska - ZDA

22.8.2008

Madžarski vaterpolisti bodo naskakovali tretjo zaporedno zlato medaljo, potem ko so v polfinalu premagali Črno goro z 11:9.

Črnogorci še drugič ustavili Hrvate

Vaterpolo Črnogorci še drugič ustavili Hrvate

20.8.2008

Potem ko so se vaterpolisti Madžarske in ZDA neposredno uvrstili v polfinale, se bodo po zmagah v četrtfinalu za medalje borili še Črnogorci in Srbi. Derbi med Črno goro in Hrvaško

Američani presenečenje vaterpolskega turnirja

Vaterpolo Američani presenečenje vaterpolskega turnirja

18.8.2008

Vaterpolisti Madžarske in ZDA so osvojili prvo mesto v svojih skupinah in se tako neposredno uvrstili v polfinale.

Dan senzacij v vaterpolskem bazenu

Vaterpolo Dan senzacij v vaterpolskem bazenu

16.8.2008

Četrti krog na vaterpolskem turnirju je krog senzacij. Američani so pojedli hrvaške barakude, Španci pa pometli s Črnogorci.

Barakude pomalicale srbske vaterpoliste

Vaterpolo Barakude pomalicale srbske vaterpoliste

12.8.2008

Hrvaška je v derbiju 2. kroga vaterpolskega turnirja presenetljivo gladko, z 11:8, premagala Srbijo, ki je dobila prvo četrtino s 3:1, nato pa ni bila več kos nasprotnikom.

Obračun prvakov brez zmagovalca

Vaterpolo Obračun prvakov brez zmagovalca

10.8.2008

Uvodni krog vaterpolskega turnirja je postregel z derbijem med evropskimi prvaki Črnogorci in olimpijskimi Madžari. Končal se je z remijem - 10:10.

Madžari lovijo tretje zaporedno zlato

Vaterpolo Madžari lovijo tretje zaporedno zlato

1.8.2008

Madžarski vaterpolisti so postali olimpijski prvaki na zadnjih dveh igrah. Tudi v Pekingu bodo najresnejši kandidati za najvišjo stopničko.