Rezultati iskanja

Svetovni pokal v alpskem smučanju

Več novic

Shiffrinova daje prednost treningu, drugi najboljši smukač lanske zime na operacijo

Kot je bilo pričakovati, se je Mikaela Shiffrin odločila, da ne bo nastopila na četrtkovem paralelnem veleslalomu za svetovni pokal v Lechu (prenos ob 17.40 na TV SLO 2 in MMC-ju), ampak se bo raje posvetila treningu.

5

Vlhova z dvojčkom zmag zaokrožila popoln konec tedna v Leviju

Petra Vlhova je v Leviju dobila tudi drugi slalom letošnje sezone. Na nedeljski tekmi sta slovaški alpski smučarki družbo na stopničkah delali Švicarka Michelle Gisin in Avstrijka Katharina Liensberger.

101

Na severu nič novega: zmaga Vlhove pred Shiffrinovo, Bucikova 16.

Petra Vlhova je zmagala na slalomu za svetovni pokal v Leviju na Finskem, za 18 stotink sekunde je prehitela Mikaelo Shiffrin. Enak vrstni red je bil po prvi vožnji. Ana Bucik je zasedla 16. mesto, v finalu je pridobila štiri mesta.