MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Aleš Golob

Hokej Kapetan Mušič stisnil zobe in se z zlomljenim prstom veselil popolne sezone

27.04.2019

Aleš Mušič je v štirih dneh dvignil dva pokala. V bogati karieri je pustil neizbrisen pečat v Tivoliju, a tako uspešne sezone še ni doživel. SŽ Olimpija je osvojila tri lovorike. Še vedno igra na visoki ravni in še ne razmišlja o pokoju.

Hokej Zajc: V zadnji tretjini smo z odlično igro ugasnili Jeseničane

26.04.2019

V Tivoliju se že sedem let ni zbralo 4.000 navijačev. Finale državnega prvenstva je potrdil, da se je klubski hokej močno dvignil. SŽ Olimpija je sanjsko sezono kronala z zadnjo tretjino, ko je trikrat zatresla mrežo Jeseničanov za trojno krono.

Hokej Tomaž Vnuk dobil potrditev, da lahko tudi Slovenci naredijo velike stvari

23.04.2019

Direktor SŽ-ja Olimpije Tomaž Vnuk je v nedeljo zvečer žarel od zadovoljstva po zmagi v Alpski ligi. Najbolj je ponosen, da je naslov osvojila ekipa, sestavljena izključno iz slovenskih fantov.

Prva liga Pragmatični Mariborčani izpolnili cilj - Milanič zadovoljen s točko v Stožicah

17.03.2019

Darko Milanič je pred derbijem v Stožicah poudaril, da njegovi izbranci niti za trenutek ne smejo pozabiti, da imajo 10 točk naskoka pred Olimpijo. Vijoličasti so s pragmatično igro izpolnili cilj.

Nogomet Klopp presenečen, da je šest igralcev Bayerna mislilo le na obrambo

20.02.2019

Obračun dveh izjemnih napadov je obetal številne zadetke na Anfieldu. Vložek je bil velik in obe ekipi nista veliko tvegali. Nogometaši Bayerna so bili po koncu srečanja precej bolj zadovoljni, a remi brez golov je zelo nevaren izid.

Hokej Rodman: Olimpija ima zmagovalno miselnost, nam pa manjka

13.02.2019

Hokejski derbi počasi dobiva nekdanji blišč. 3.100 gledalcev se je zbralo v Podmežakli in vse je kazalo na prvo zmago Jeseničanov proti večnim tekmecem v letošnji sezoni. Zmaji so v zadnji tretjini dokazali, da lahko v letošnji sezoni posežejo visoko.

Prva liga Milanič prepričan, da je bila 11-m, Vilerja prepričal šele posnetek

28.10.2018

Nogometaši Maribora so zapravili lepo priložnost, da bi si priigrali osem točk naskoka pred Olimpijo. Na derbiju v Ljudskem vrtu so razočarali v drugem polčasu in doživeli grenak poraz.

Hokej Glavič: Naporen urnik ni izgovor, da smo bili prepočasni

28.10.2018

Prvi letošnji derbi v Alpski ligi je potrdil trend zadnjih tednov. SŽ Olimpija je v silovitem naletu in veselila se je že osme zaporedne zmage. Jeseničani so v veliki krizi.

Italijansko nogometno prvenstvo Gledalci v Vidmu dobili svoje: za 140 evrov videli tudi gol Ronalda

07.10.2018

Obtožbe o domnevnem posilstvu leta 2009 niso vplivale na igro Cristiana Ronalda v 8. krogu Serie A, v katerem je Juventus z 2:0 zmagal v Vidmu pri Udineseju.

1968 Pred pol stoletja o finalistu evropskega prvenstva odločal met kovanca

05.06.2018

Junija 1968 je bil v Italiji na sporedu zaključni turnir 3. evropskega prvenstva v nogometu.

Hokej Želja Glaviča izpolnjena - Jeseničani v pravem slogu do naslova

15.04.2018

Jeseniški hokejisti so v soboto v Tivoliju kronali odlično sezono z zasluženim naslovom državnega prvaka. SŽ Olimpija je bila v finalu zelo žilav tekmec.

Košarka Razigrana Philadelphia v drugem polčasu zmlela Miami

15.04.2018

Košarkarji Philadelphie so najbolj vroča ekipa Lige NBA. Redni del so končali s 16 zaporednimi zmagami in tudi končnico Lige NBA so odprli udarno. Miami so na uvodni tekmi odpravili kar s 130:103.