MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Aleš Golob

Liga NBA Dončić zasenčil razglašenega Curryja v nepozabnem večeru v Dallasu

06.01.2022

Košarkarji Dallasa so z odlično predstavo odpravili vodilno ekipo Lige NBA Golden State z 99:82. Luka Dončić je bil najboljši strelec tekme, zbral je 26 točk, 8 podaj in 7 skokov. Po koncu tekme so pod strop dvorane dvignili dres Dirka Nowitzkega.

Liga ICEHL Butara: Vsi tekmeci so presenečeni, saj smo namenili le pol milijona za plače igralcev

25.12.2021

Miha Butara je pred štirimi leti prišel na Celovško 25. S Tomažem Vnukom sta si zastavila ambiciozen projekt. SŽ Olimpija je največje presenečenje Lige IceHL. Božične praznike je pričakala na drugem mestu, predsednik pa ima tudi dolgoročne načrte.

Liga ICEHL Šivic: Leclerca bomo zelo težko zadržali

16.12.2021

SŽ Olimpija je po polovici rednega dela Lige IceHL na sijajnem drugem mestu. Zmaji so presegli vsa pričakovanja, kar 56 dni so bili na vrhu lestvice. V naslednjih desetih dneh bodo štirikrat gostovali.

Liga NBA Dallas z odlično zadnjo četrtino v Memphisu končal niz porazov

09.12.2021

Košarkarji Dallasa so v Memphisu končali niz treh porazov. Grizliji so popustili v drugem polčasu in izgubili s 96:104. Luka Dončić, ki je bil deležen nekaj kritik po seriji slabih predstav na domačem parketu, je bil najboljši strelec tekme s 26 točkami.

Liga NBA Dallas zapravil 17 točk naskoka in petič zapored izgubil na domačem parketu

08.12.2021

Brooklyn je z odlično igro v zadnji četrtini še poglobil krizo Dallasa. Mavericksi so izgubili z 99:102. Luka Dončić je prispeval 28 točk, 9 podaj in 6 skokov, vendar je zgrešil trojko v zadnjem napadu, s katero bi lahko izsilil podaljšek.

Liga NBA Dallas brez Dončića in Porzingisa znova poražen v domači dvorani

05.12.2021

Košarkarji Dallasa so doživeli četrti zaporedni poraz na domačem parketu. Luka Dončić je počival zaradi bolečin v levem gležnju, na drugi zaporedni tekmi pa je manjkal tudi Kristaps Porzingis. Mavericksi so izgubili proti Memphisu z 90:97.

Liga NBA Dončić z imenitno predstavo že do odmora sklatil Pelikane

02.12.2021

Luka Dončić je bil v New Orlenasu na parketu le 27 minut. Z 28 točkami in 14 podajami je bil najzaslužnejši za najvišjo zmago Dallasa v tej sezoni (107:139). Mavericksi so postavili klubski rekord pri metu iz igre (57/83; 68,7 odstotka).

Liga ICEHL Crnovič: Malo sporno je oditi k največjemu tekmecu, zato pričakujem kakšen grd pogled

01.12.2021

Aljoša Crnovič je prejšnji teden z Jesenic prišel k Olimpiji. Izpolnila se mu je velika želja, da zaigra v Ligi IceHL. Njegov dolgoročni cilj je tujina, Alpska liga pa je preslaba, da bi se mu uspelo prodati v kakšen klub iz elitnih evropskih lig.

Liga NBA Dončiću s trojnim dvojčkom in sedmimi trojkami ni uspelo preprečiti visokega poraza

30.11.2021

Luka Dončić je dosegel drugi trojni dvojček sezone (25 točk, 10 skokov in 10 podaj), zadel je sedem trojk, a njegovi soigralci so popolnoma odpovedali. Dallas je doživel visok poraz proti Clevelandu (96:114).

Liga NBA Washington v napeti končnici strl Dallas kljub 33 točkam Dončića

28.11.2021

Košarkarji Dallasa so izgubili proti Washingtonu s 114:120. Moštvi sta se vseskozi izmenjavali v vodstvu, v zadnjih dveh minutah pa so Wizardsi odigrali brezhibno. Luka Dončić je bil najboljši strelec srečanja s 33 točkami.

Hokej Šivic: Crnovič izkoristil klavzulo v pogodbi in že v četrtek bo treniral z nami

24.11.2021

Obračun vodilne ekipe Lige IceHL in vodilne ekipe Alpske lige je potrdil, da je razlika v kakovosti očitna. Derbi vedno prinaša dodaten naboj in Jeseničani so zdržali več kot pol ure. Olimpija je nato stopnjevala ritem in lahko bi zmagala še višje od 3:0.

NBA Dončić si je ob zmagi nad Denverjem v zadnji minuti zvil levi gleženj

16.11.2021

Nikola Jokić vsega ni uspel storiti sam. MVP rednega dela lanske sezone je dosegel 35 točk in 16 skokov, a to ni bilo dovolj za zmago Denverja. Dallas je bil boljši s 111:101. Luka Dončić je zbral 23 točk, 11 podaj in 8 skokov v 38 minutah.