Filip Flisar to sezono še ni bil v velikem finalu, tokrat je po padcu izpadel v osmini finala in osvojil 31. mesto. Njegova najboljša uvrstitev v sezoni je 10. mesto. Foto: Reuters

Flisar je izpadel v osmini finala, potem ko je padel in obležal v snegu. Odpeljali so ga v bolnišnico, ali se je resneje poškodoval, pa še ni znano. V vsakem primeru je končal nastope na Švedskem, saj si v petkovih kvalifikacijah ni zagotovil nastopa na nedeljski tekmi.

V velikem finalu ni bilo vodilnega v svetovnem pokalu Kevina Druryja (prebil se je v mali finale, vendar ni štartal), zmagal pa je Švicar Ryan Regez, ki se je v skupnem seštevku Druryju približal na 129 točk. Pri ženskah je bila najboljša Fanny Smith pred Švedinjo Sandro Näslund, ki s 630 točkami ostaja vodilna v svetovnem pokalu. Smithova zaostaja 59 točk.