MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Aleš Golob

Liga NBA Dončić nasul Clippersom rekordnih 51 točk

11.02.2022

Luka Dončić je z 51 točkami postavil rekord kariere, za dve točki je zgrešil klubski rekord Dirka Nowitzkega. Dallas je premagal LA Clipperse s 112:105, 22-letnik pa je odigral simultanko v prvi četrtini, ko je zadel sedem trojk in dosegel 28 točk.

Hokej Zupančič: Finančni položaj nam ne dopušča vstopa v Ligo IceHL

09.02.2022

Olimpija je bila pred polfinalom državnega prvenstva v vlogi favorita, a niti največji navijači zeleno-belih si niso predstavljali, da bodo zmaji povozili Jeseničane s skupnim izidom 8:0. Železarji so prejeli pravo lekcijo v Tivoliju.

Liga NBA Šesti trojni dvojček Dončića za gladko zmago Dallasa v Portlandu

27.01.2022

Košarkarji Dallasa so se hitro pobrali po najvišjem porazu sezone v San Franciscu. Precej oslabljeni Portland je bil nemočen proti Mavericksom (112:132). Luka Dončić je dosegel šesti trojni dvojček v tej sezoni s 15 točkami, 15 podajami in 10 skoki.

Hokej Šivic: Vloga favorita ni lahka, pot do finala pa bo še dolga

26.01.2022

Prvi polčas finala pred finalom državnega prvenstva je pripadel hokejistom Olimpije. Zmaga je bila zaslužena, a Jeseničani bi lahko izvekli precej ugodnejši izid od poraza z 0:3. Obeta se zanimiva povratna tekma 8. februarja.

Liga NBA Vodilni Phoenix po odlični zadnji četrtini ostaja nerešljiva uganka za Dallas

21.01.2022

Košarkarji Dallasa so že devetič zapored izgubili proti Phoenixu (101:109). Vodilna ekipa Lige NBA je blestela v zadnji četrtini, ki jo je dobila kar s 35:19. Luka Dončić in Devin Booker sta bila najboljša strelca tekme z 28 točkami.

Liga ICEHL Kapel sprejel izziv močnejše lige, potem ko v prvi ekipi KAC-a ni dobil priložnosti

17.01.2022

Rok Kapel je v soboto sijajno debitiral v dresu Olimpije. Z dvema zadetkoma je zrežiral pomembno zmago nad Dornbirnom s 5:3. Dva dneva po prihodu v Tivoli je navdušil v Ligi IceHL, potem ko je zadnje tri sezone igral za drugo ekipo KAC-a v Alpski ligi.

Liga NBA New York na krilih izjemnega Barretta končal zmagoviti niz Dallasa

13.01.2022

RJ Barrett je z 32 točkami zrežiral gladko zmago New Yorka nad Dallasom (108:85). Knicksi so končali niz šestih zmag Mavericksov. Luka Dončić je zbral 21 točk, 11 skokov in 5 podaj, a met mu nikakor ni stekel.

Liga NBA Razigrani Mavericksi tudi brez Dončića že do odmora povozili Houston

08.01.2022

Košarkarji Dallasa so ujeli zmagovit ritem. V Houstonu so se veselili že pete zaporedne zmage (106:130). Luka Dončić je počival, potem ko si je v sredo zvil desni gleženj proti Golden Statu.

Liga NBA Dončić zasenčil razglašenega Curryja v nepozabnem večeru v Dallasu

06.01.2022

Košarkarji Dallasa so z odlično predstavo odpravili vodilno ekipo Lige NBA Golden State z 99:82. Luka Dončić je bil najboljši strelec tekme, zbral je 26 točk, 8 podaj in 7 skokov. Po koncu tekme so pod strop dvorane dvignili dres Dirka Nowitzkega.

Liga ICEHL Butara: Vsi tekmeci so presenečeni, saj smo namenili le pol milijona za plače igralcev

25.12.2021

Miha Butara je pred štirimi leti prišel na Celovško 25. S Tomažem Vnukom sta si zastavila ambiciozen projekt. SŽ Olimpija je največje presenečenje Lige IceHL. Božične praznike je pričakala na drugem mestu, predsednik pa ima tudi dolgoročne načrte.

Liga ICEHL Šivic: Leclerca bomo zelo težko zadržali

16.12.2021

SŽ Olimpija je po polovici rednega dela Lige IceHL na sijajnem drugem mestu. Zmaji so presegli vsa pričakovanja, kar 56 dni so bili na vrhu lestvice. V naslednjih desetih dneh bodo štirikrat gostovali.

Liga NBA Dallas z odlično zadnjo četrtino v Memphisu končal niz porazov

09.12.2021

Košarkarji Dallasa so v Memphisu končali niz treh porazov. Grizliji so popustili v drugem polčasu in izgubili s 96:104. Luka Dončić, ki je bil deležen nekaj kritik po seriji slabih predstav na domačem parketu, je bil najboljši strelec tekme s 26 točkami.