MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Aleš Golob

Liga NBA Bojevniki oplemenitili dinastijo – četrti naslov v zadnjih osmih letih

17.06.2022

Košarkarji Golden Stata so si z 21 zaporednimi točkami ob koncu prve in na začetku druge četrtine zagotovili odločilno prednost na šesti tekmi finala Lige NBA. Boston je izgubil v TD Gardnu z 90:103, Bojevniki pa so dobili finalno serijo s 4:2 v zmagah.

Liga NBA Bojevniki na krilih izjemnega Wigginsa le še zmago oddaljeni od naslova

14.06.2022

Andrew Wiggins je s predstavo kariere odlično nadomestil Stephena Curryja, ki je imel katastrofalen strelski večer. Bojevniki so na peti tekmi finala Lige NBA premagali Boston s 104:94 in vodijo s 3:2 v zmagah.

Liga NBA Curry nasul 43 točk in utišal razgrete navijače v Bostonu

11.06.2022

Stephen Curry, ki si je v sredo poškodoval stopalo, je na četrti tekmi finala Lige NBA s 43 točkami in 10 skoki zrežiral veliko zmago Golden Stata. Celticsi so izgubili proti Bojevnikom s 97:107, izid v zmagah je zdaj izenačen na 2:2.

Liga NBA Celticsi po novem mrku v tretji četrtini pokazali zobe v končnici

09.06.2022

Finalna serija Lige NBA se je preselila v Boston. Na tretji tekmi so Celticsi premagali Golden State s 116:100 in zdaj vodijo z 2:1 v zmagah. Gostitelji so zapravili 18 točk naskoka, nato pa zadnjo četrtino dobili s 23:11.

Liga NBA Golden State z imenitno predstavo v tretji četrtini izenačil na 1:1

06.06.2022

Golden State je na drugi tekmi finala Lige NBA odpravil Boston s 107:88 in izenačil na 1:1 v zmagah. Ključna je bila tretja četrtina, ki so jo Bojevniki dobili s 35:14.

Liga NBA Boston s sanjsko zadnjo četrtino šokiral Bojevnike

03.06.2022

Košarkarji Bostona so blesteli v zadnji četrtini uvodne tekme finala Lige NBA. Golden State je imel po treh četrtinah 12 točk prednosti, na koncu pa je izgubil proti Celticsom s 108:120.

Prva liga Karanović z naslovom prvaka opravil kar dve diplomi

23.05.2022

22. maja lani je Maribor doživel poraz proti Muri z 1:3, Sobočani so se veselili prvega naslova državnega prvaka. Točno leto dni zatem sta se ekipi srečali na Fazaneriji, vijoličasti pa so se z enako mero oddolžili in po treh letih znova zavzeli vrh.

Alpska liga Glavič: To je bila dobra sezona, ne pa odlična, ker smo izgubili v finalu

20.04.2022

Razočaranje po grenkem porazu na odločilni finalni tekmi Alpske lige v Asiagu je bilo veliko. Jeseniški hokejisti so bili zelo blizu naslova, ki ostaja velika želja za prihodnjo sezono.

Prva liga Milec: Približali smo se staremu evropskemu Mariboru, ki je vedno dobival take tekme

10.04.2022

Po 1604 dneh je Olimpija padla v Ljudskem vrtu. Skoraj štiri leta in pol so čakali navijači vijoličastih na ta trenutek. Razpoloženje je bilo po dolgem in mučnem obdobju pandemije končno tisto pravo, junak pa ostrostrelec Ognjen Mudrinski.

Hokej Čimžar: Če bi vedel za rekord Malgina, bi dosegel še zadetek ali dva

06.04.2022

SŽ Olimpija je z dvojno domačo krono in četrtfinalom Lige IceHL dokazala, da se je klub v zadnjih letih močno dvignil. Gledalci so se znali odzvati, 2500 jih je prišlo na zadnjo tekmo klubske sezone proti Triglavu.

Hokej Terlikar: Takega dogodka mladi igralci morda nikoli več ne bodo doživeli

03.04.2022

Prva tekma finala državnega prvenstva je pričakovano postregla z enosmernim prometom. Triglav na največji tekmi v zgodovini kluba ni imel možnosti proti Olimpiji. Vodstvo Kranjčanov si zasluži pohvale za organizacijo dogodka v majhni dvorani.

Hokej Video: Jeseničani pred tremi desetletji osvojili prvi naslov v samostojni Sloveniji

26.03.2022

26. marca 1992 je bila v Tivoliju na sporedu sedma tekma finala državnega prvenstva. Hokejisti Acronija Jesenic so v razprodani dvorani osvojili prvi naslov v samostojni Sloveniji, potem ko so premagali Olimpijo Hertz s 6:3.