Liga prvakinj v rokometu - Arhiv

Krim tudi povratno tekmo izgubil s 24:30

Romunke v četrtfinale Krim tudi povratno tekmo izgubil s 24:30

24.3.2024

Rokometašice Bukarešte so tudi povratno tekmo kvalifikacij za četrtfinale Lige prvakinj pred svojimi gledalci proti Krimu dobile s 30:24. Slovenske prvakinje s tem končujejo evropsko sezono.

Krimovke v Bukarešto z zaostankom šestih golov

Liga prvakinj Krimovke v Bukarešto z zaostankom šestih golov

16.3.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so na prvi tekmi osmine finala Lige prvakinj doma gladko izgubile proti Bukarešti s 24:30 (12:18). Povratna tekma bo prihodnjo nedeljo v Romuniji, Ljubljančankam pa slabo kaže v boju za četrtfinale.

Krimovke v soboto v osmini finala proti Romunkam

Liga prvakinj Krimovke v soboto v osmini finala proti Romunkam

14.3.2024

Rokometašice Krima Mercatorja v soboto čaka prva tekma kvalifikacij za nastop v četrtfinalu Lige prvakinj. Ob 16. uri se bodo v Stožicah pomerile z Bukarešto. Povratni dvoboj bo na sporedu v nedeljo, 24. marca.

Celjani evropsko sezono končali brez zmage

Liga prvakov Celjani evropsko sezono končali brez zmage

7.3.2024

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so Ligo prvakov končali brez osvojene točke. Tudi v 14. krogu so klonili. V Zlatorogu so morali premoč priznati Gudmeju, ki je bil boljši s 34:30.

Celjani proti Portu še drugič malenkost prekratki

Liga prvakov Celjani proti Portu še drugič malenkost prekratki

28.2.2024

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v predzadnjem nastopu v Ligi prvakov izgubili proti Portu z 32:30 in doživeli še 13. poraz.

Krimovke za četrtfinale proti CSM Bukarešti

Liga prvakinj Krimovke za četrtfinale proti CSM Bukarešti

18.2.2024

Rokometašice Krima Mercatorja se bodo za četrtfinale Lige prvakinj pomerile z ekipo CSM Bukarešta. Prva tekma bo 16. ali 17. marca v Sloveniji, povratna pa 23. ali 24. marca v Romuniji.

Krimovke po gladki zmagi nad Lubinom potrdile izločilne boje

Liga prvakinj Krimovke po gladki zmagi nad Lubinom potrdile izločilne boje

17.2.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so v zadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakinj v Ljubljani premagale poljski Zaglebie Lubin z 32:19. S tem so potrdile preboj v izločilne boje.

Krimovke povsem nemočne v Esbjergu

Liga prvakinj Krimovke povsem nemočne v Esbjergu

10.2.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so v 13. krogu lige prvakinj na Danskem izgubile proti Esbjergu z 21:29 (7:19). Ljubljanska ekipa se bo v zadnjem krogu čez teden dni doma pomerila z Lubinom.

Krimov nalet ni preprečil uspeha Dank

Liga prvakinj Krimov nalet ni preprečil uspeha Dank

3.2.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so v 12. krogu Lige prvakinj v Ljubljani izgubile proti danskemu Ikastu, ki je vodil vse srečanje in slavil s 34:28.

Krimovke v napeti končnici do velike zmage v Budimpešti

Liga prvakinj Krimovke v napeti končnici do velike zmage v Budimpešti

20.1.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so naredile velik korak k izločilnim bojem Lige prvakinj. V Budimpešti je Ferencvaros v 11. krogu izgubil proti slovenskim prvakinjam s 26:28.

Krimovke v drugem polčasu popustile na Norveškem

Liga prvakinj Krimovke v drugem polčasu popustile na Norveškem

13.1.2024

Rokometašice Krima Mercatorja so v 10. krogu Lige prvakinj doživele poraz. Vipers iz Kristiansanda je bil boljši z 29:23.

Krimovke do pomembne zmage v zadnjih sekundah obračuna v Stožicah

Rokomet Krimovke do pomembne zmage v zadnjih sekundah obračuna v Stožicah

6.1.2024

Z golom Jovanke Radićević šest sekund pred koncem tekme so rokometašice Krima Mercatorja v devetem krogu Lige prvakinj premagale Rapid iz Bukarešte in tako prekinile niz treh porazov v tem tekmovanju.

Krimovke vodile zgolj na začetku, nato doživele še en visok poraz

Liga prvakinj Krimovke vodile zgolj na začetku, nato doživele še en visok poraz

19.11.2023

Rokometašice Krima so v Ligi prvakinj še drugič zapored klonile pred Metzem. Francozinje so bile tokrat še prepričljivejše in so pred svojimi gledalci slavile s 40:31.

Krimovke niso bile kos hitremu pritisku Metza

Liga prvakinj Krimovke niso bile kos hitremu pritisku Metza

12.11.2023

Rokometašice Krima so v 7. krogu skupinskega dela Lige prvakinj v Ljubljani izgubile proti Metzu z 22:28. Francozinje so vodile od prve do zadnje minute. Ista tekmeca se bosta znova pomerila prihodnji teden v Franciji.

Poraz krimovk na težkem gostovanju v Bukarešti

Liga prvakinj Poraz krimovk na težkem gostovanju v Bukarešti

28.10.2023

Rokometašice Krima Mercatorja so doživele drugi poraz v Ligi prvakinj. V Bukarešti so jih rokometašice Rapida premagale s 27:22.

Celjani v Plocku proti starim znancem Zarabcu, Aliloviću in Terziću

Liga prvakov Celjani v Plocku proti starim znancem Zarabcu, Aliloviću in Terziću

25.10.2023

Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v 6. krogu Lige prvakov v četrtek zvečer gostovali pri poljskem podprvaku Wisli Plock, ki je tako kot Celjani še brez točk. Dvoboj v Orlen Areni se bo začel ob 20.45.

Krimovke po črnih desetih minutah le izvlekle remi proti branilkam naslova

Rokomet Krimovke po črnih desetih minutah le izvlekle remi proti branilkam naslova

21.10.2023

Rokometašice Krima Mercatorja so v Ljubljani na peti tekmi Lige prvakinj proti trikratnemu zaporednemu zmagovalcu Kristiansandu vodile že za sedem golov, a se je obračun po preobratu v zadnjih 15 minutah končal z izidom 24:24.

Ana Gros se prihodnjo sezono vrača v Krim

Rokomet Ana Gros se prihodnjo sezono vrača v Krim

9.10.2023

Prva dama slovenskega rokometa Ana Gros bo prihodnje leto znova oblekla dres Krima Mercatorja, je na spletni strani kluba sporočila ljubljanska zasedba. Pogodbo je podpisala do leta 2026.

Krimovke po napetem boju klonile na Danskem v zadnji akciji na tekmi

Liga prvakinj Krimovke po napetem boju klonile na Danskem v zadnji akciji na tekmi

1.10.2023

Rokometašice Krima Mercatorja so v 4. krogu Lige prvakov na Danskem doživele prvi poraz. Ikast je bil v napeti končnici boljši s 33:32.

Krimovke na Dansko po četrto zaporedno zmago

Liga prvakinj v rokometu Krimovke na Dansko po četrto zaporedno zmago

29.9.2023

Rokometašice Krima Mercatorja so izvrstno začele novo sezono Lige prvakinj. Po treh tekmah so stoodstotne, niz zmag pa bodo poskušale nadaljevati v nedeljo ob 16. uri, ko se bodo v gosteh pomerile z Ikastom, ki ima prav tako tri zmage po treh tekmah.